Biežāk uzdotie jautājumi

 
Uz kurieni tiek plānoti nezināmā galamērķa ceļojumi?
 
Nezināmā galamērķa ceļojumi ir ceļojumi uz tuvākām vai attālākām (līdz 4-5 stundām) vietām Baltijas valstīs (Lietuvā, Latvijā vai Igaunijā) no ceļojuma sākumpunkta. Šīs vietas lielākoties vienmēr atrodas pie/vai lielākas un mazākas pilsētas, kurās ir pietiekami apmierinoša infrastruktūra (transports, sakari, izkaildes iespējas), lai ceļojums būtu interesants un atraktīvs.
 
Kas iekļauts nezināmā galamērķa ceļojuma budžetā?
 
Viens transporta veids (lidmašīna, autobuss, automašīna, prāmis, jahta utt.) nokļūšanai uz/no galamērķī no noteiktā ceļojuma sākumpunkta, naktsmītne 1 vai 2 naktīm, 1 aktivitāte + ceļojuma plāns (iekļauj plānotā maršruta kartes un rekomendācijas). Mēs neveicam citas maršrutā iespējamo aktivitāšu, apskates objektu utt. rezervācijas un neapmaksājam arī ēdināšanas pakalpojumus vai degvielas izdevumus, taču mēs sniegsim rekomendācijas gan par apskates objektiem, gan izklaides un ēdinšānas iespējām konkrētajā vietā.
 
Kā plānot budžetu?
 
Minimālais budžets vienai personai - 45 eiro (2 dienas / 1 nakts). No tā, cik lielu budžetu Jūs atvēlēsiet ceļojumam, no tā atkarīgs uz kurieni Jūs sūtīsim, kāda veida transportlīdzekli izmantosiet, kādu naktsmītni un izklaidi Jums plānosim. Jo lielāks ir plānotais budžets šim ceļojumam, jo plašākas iespējas mums izveidot aizraujošāku ceļojumu! 
Svarīgi plānojot budžetu ir izvēlētie ceļojuma datumu. Ja tās ir nedēļas nogales vai svētku dienas, mēs rekomendējam plānot lielākus izdevumus. 
Svarīgi! Nezināmo galamērķu tūrēs iekļaujam tikai pārbaudītus, kvalitatīvus un/vai sertificētus pakalpojumu sniedzējus.
 
Kā veikt apmaksu par nezināmā galamērķa tūri?
 
Pēc anketas iesniegšanas Jūs saņemsiet elektroniski sagatavotu rēķinu e-pastā. Pēc rēķina apmaksas saņemsiet apstiprinājumu, ka apmaksa ir veikta un Jūsu ceļojums ir plānošanas stadijā.
 
Vai nezināmā galamērķa tūrē drīkstu ņemt līdzi mājdzīvnieku?
 
Jā. Tā kā esam ar dzīvniekiem ceļošanai draudzīga aģentūra, tad mājdzīvniekus drīkst ņemt līdzi arī šajās tūrēs, iepriekš par šo vēlmi mūs informējot!
 
Cik ilgu laiku iepriekš nepieciešams pieteikties nezināmā galamērķa tūrei?
 
Jo agrāk Jūs atsūtīsiet pieteikumu, jo labāk. Jo vairāk laika plānošanai, jo veiksmīgākus un izdevīgākus piedāvajumus Jums varēsim sagatavot. Pats pēdejais brīdis - nedēļu pirms plānotā ceļojuma datuma.
 
Vai Jūs piedāvājat iegādāties ceļojuma apdrošināšanas polisi?
 
Jā. Sadarbībā ar kompāniju AAS BTA Baltic Insurance Company piedāvājam iegādāties ceļojuma apdrošināšanas polises par atsevišķu samaksu. Cenas ir atkarīgas no plānotā ceļojuma ilguma, ceļotāja vecuma un apdrošinātajiem riskiem. Par ceļojuma apdrošināšanas iegādi lūdzam sazināties ar mums, rakstot info@baltictravelstudio.lv vai pa tālruni +371 26450945!
 
Ja ceļojuma laikā rodas kādi sarežģījumi, kur griezties pēc palīdzības?
 
Drošība mums ir prioritāte. Mūsu palīdzība Jums ir piejama 24/7 pa tālruni vai rakstot mums e-pastu, kamēr vien esat ceļojumā.