Ceļojumi grupām

GRUPU CEĻOJUMI 2019

 

STANDARTA CEĻOJUMA CENA
1690 eiro / par personu

13 dienas / 12 naktis

Lidmašīna / autobuss

Starp mežģīnēm, audējiem un audekliem, gobelēniem, diegiem un dzijām, mākslu, Parīzi, austerēm un sidru - ceļojums Francijā, ceļojums Francijas lietišķās mākslas pasaulē!

CEĻOJUMU PROGRAMMA - APRAKSTS

STANDARTA CEĻOJUMA CENA
329 eiro / par personu

3 dienas / 2 naktis

Autobuss

Par rokdarbiem, dziesmām un deju. Par zveju. Par košām krāsām. Par skaistumu detaļās. Par stāstiem no sendienām. Par zeķēm, brunčiem, cimdiem un krekliem. Velosipēdiem un blakusvāģiem. Par dzīvu kultūru. Par ticību. Un prieku. Par dzīves prieku! Par to šis brauciens uz Igauniju! No Setu zemes caur Vīlandi. Caur Vīlandi uz Kihnu salu. Ieraudzīsim citādu Igauniju.

CEĻOJUMU PROGRAMMA  - APRAKSTS

STANDARTA CEĻOJUMA CENA
No 525 eiro / par personu

3 dienas / 2 naktis

Lidmašīna / Autobuss

Ikoniska, klišejām apvīta un tradīcijām bagāta, fundamentāla, pamatīga un tik ļoti - Anglija! Un vēl vairāk! To šogad piedāvājam Jums - apskatei, par ceļojuma galamērķi izvirzot Londoas Karaliskās rokdarbu skolas un Tekstilmākslas un rokdarbu izstādes apmeklējumu Londonā, kas ir - nebaidīsimies sacīt - rokdarbnieku mazā paradīze ar tradicionālām vērtībām, salai raksturīgo fundamentu un meistaru augsto kvalifikāciju, kā arī attieksmi pret radītajiem rokdarbiem!

CEĻOJUMU PROGRAMMA  - APRAKSTS

STANDARTA CEĻOJUMA CENA
279 eiro / par personu

3 dienas / 2 naktis

Autobuss / prāmis

Jau trešo gadu - Baltic Travel Studio & Boutique, Ceļo ar stilu sadarbībā ar audejiem.lv - organizē braucienu uz Tamperi - uz lielāko rokdarbu, lietišķās mākslas undizaina izstādi Somijā no 14.11.2019. līdz 16.11.2019.

CEĻOJUMU PROGRAMMA - APRAKSTS

 

 

Baltic Travel Studio & Boutique  piedāvā organizētus grupu ceļojumus vai grupu ceļojumus pēc individuāla pasūtījuma!
 
Par organizētām un aktuālām ekskursijām, kuras veidojam atbilstoši sezonai, dažādiem jaunumiem, interesantiem piedāvājumiem un notikumiem - informējam Jūs gan mūsu uzņēmuma mājas lapā, gan sociālajos tīklos
 
Ja ekskursija grupai tiek organizēta pēc individuāla pieprasījuma, mēs izzinām katras grupas vēlmes un vajadzības individuāli, piemēram, grupas lielumu, paredzēto budžetu, plānotās aktivitātes utt.
 
Mēs piedāvājam pilna servisa tūrisma pakalpojumus, iekļaujot ekskursijas programmas, aktivitātes, naktsmītņu rezervēšanu, transporta pakalpojumus, grupas vadītāja un gida pakalpojumus utt. 
 
Baltic Travel Studio & Boutique aicina Jūs neraizēties par ceļojuma organizēšanu un tā loģistiku - mēs par to parūpēsimies un sekosim līdzi tam, lai plānotais ceļojums būtu izdevies! 
 
 
Rezervē vai plāno grupas ceļojumu kopā ar mums: info@baltictravelstudio.lv!