Konsjērža pakalpojumi

 

Šis ir labākais veids kā ekonomēt laiku! Izmanto Baltic Travel Studio & Boutique 24-stundu konsjērža pakalpojumu servisu!
 
Laiks nereti mums ikvienam ir ierobežots! Mēs nesavtīgi vēlamies atvieglot Jūsu dienas gaitas! Ja Jūs plānojat doties uz Latviju, Lietuvu un Igauniju, mēs parūpēsimies kā par Jums, tā Jūsu laiku! Lai nodrošinātu Jums maksimālu komfortu, mēs piedāvājam augstākā līmeņa apkalpošanu!
 
Jūsu ceļojumi tiks noorganizēti – būs rezervētas biļetes vai īrēts nepieciešamais transports – gaisā, uz zemes, jūrā, noorganizēti transferi, palīdzēsim Jums nokārtot vīzu, ja tas būs nepieciešams, rezervēta naktsmītne un tiks sniegta tā informācija, kas nepieciešama ceļojuma veiksmīgai norisei!
 
Ja ceļojat kopā ar ģimeni – ikviens tiks aprūpēts un brīvais laiks piepildīts! SPA, izklaides pasākumi, aktīvā atpūta, auklītes pakalpojumus bērniem, pastaigas mājdzīvniekiem un citus pakalpojumus un iespējas, kas Jums tiks piedāvātas – kā bērniem, tā pieaugušajiem!
 
Mēs piedāvājam arī a la carte servisus: sapulču telpu īre, apdrošināšana, tulks, gids, jurists, kurjers, automašīnu īre, ziedu piegāde un citi ar tūrismu saistīti pakalpojumi pēc Jūsu izvēles - Baltijas valstīs! 
 
Uztici mums savas dienas gaitas un koncentrējies uz to, kas patiešām ir būtsiks un nozīmīgs!
 
 
Papildus informācija: info@baltictravelstudio.lv