Nezināmo galamērķu tūres Baltijā

 
TAVS GALAMĒRĶIS - KĀ PĀRSTEIGUMS!
 
2 un 3 dienu pārsteiguma jeb nezināmo galamērķu tūres Baltijas valstīs! 
 
Viss kas Jums jādara - informē mūs par ceļojumam plānoto budžetu*, aizpildi nelielu anketu par saviem ceļošanas paradumiem un mēs parūpēsimies par Jūsu ceļojuma plānošanu un organizēšanu, galamērķi paturot noslēpumā!
 
PLĀNO BUDŽETU -> AIZPILDI ANKETU -> DODIES CEĻĀ
 
 
Kas ir pārsteiguma jeb nezināmo galamērķu tūres Baltijā?
 
Tu, Tu + Tava otra puse, Tu + Tavs draugs/draudzene, mamma, tētis, vectētiņš vai vecmāmiņa, brālis vai māsa, vai mīļākais mājdzīvnieks, jebkura cita persona/s ar kuru/kurām labprāt dotos nezināmajā ceļojumā piesaka sev ērtu datumu (2 dienas, 1 nakti vai 3 dienas, 2 naktis), plānoto budžetu ceļojumam, atbild uz dažiem jautājumiem par ceļošanas paradumiem un apmaksā nezināmā galamērķa ceļojumu kādā no Baltijas valstīm - Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā. Nedēļu pirms ceļojuma datuma saņemiet e-pastu, kurā tiksiet informēts par to, ko būtu vēlams ievietot ceļojuma somā un vietu, no kurienes sākas ceļojums. Ceļojuma sākumpunktā saņemsiet Jums sagatavotu aploksni, kurā būs visa nepieciešamā informācja par Jūsu ceļojumu - transportu, naktsmītnēm, kartes, rekomendācijas par iespējām atpūsties galamērķī vai cita ar ceļojumu saistīta informācija. Jums atliek tikai ļauties piedzīvojumam un doties ceļā!
 
 
 
 
*Minimālā summa - 45 eiro par personu
 
Uzticiet sava īpašā pasākuma plānošanu Balitc Travel Studio & Boutique komandai un sazinieties ar mums: +371 26450945 info@baltictravelstudio.lv!