Piedāvājumi ģimenēm

 
Baltic Travel Studio & Boutique piedāvā bērniem draudzīgus un vecāku apstiprinātus ceļojumus un ekskursijas Baltijā! 
 
Mūsu piedāvātie ceļojumi ģimenēm ir plānoti tik ilgi, lai "noturētu" bērnu uzmanību un aktivitātes, ka arī naktsmītnes ir pārdomātas tā, lai būtu piemērotas atpūtai ar ģimeni!
 
Baltic Travel Studio & Boutique piedāvājumi ģimenēm ir orientēti uz bērnu un jauniešu vēlmēm/vajadzībām, pārdomāti - lai aktivitātes, to atrašanās vieta un norises ilgums ir piemērotas visa vecuma interesēm, kā arī radītas ar mērķi sagādāt ģimenei prieku un vienlaicīgi mācīties!
 
Ceļo ar ģimeni un uzzini ko piedāvājam mēs, lai ceļotu kopā ar Baltic Travel Studio & Boutique: info@baltictravelstudio.lv!
 
ATPŪTA BĒRNIEM PIE JŪRAS 2018. gada VASARAS BRĪVLAIKĀ!!!
 
  
 
BĒRNU NOMETNE "ALBATROSS"
Nometnes adrese: Atpūtas komplekss "Albatross", Ķesterciems, Engures pagasts, Engures novads, Latvija, LV3114
 
Nometne, kur draudzībai nav robežas!
 
Bērnu un jauniešu atpūtas nometnē „Albatross” atpūšas un ar jauniem draugiem iepazīstas bērni no Eiropas Savienības, NVS un citām valstīm, jo mūsu mērķis ir apvienot bērnus, kuri mitinās dažādās pasaules valstīs. Pamatvalodas nometnē ir latviešu un krievu. Nometnē tiek uzņemti bērni no 7 līdz 17 gadu vecumam.
 
„Albatrosa” nometnes – tā ir lieliska iespēja brīvdienās bērniem atpūsties pie Baltijas jūras, uzzināt daudz interesantas un noderīgas lietas, atpūsties no skolas gaitām, kā arī pamācīties citas valodas. Daudzi no bērniem atgriežas „Albatrosā” katru gadu, un mēs ar prieku vērojam, kā viņi aug, un satiekamies jau kā seni draugi.
 
Atrašanās vieta
Bērnu un jauniešu atpūtas nometne «Albatross» tiek organizēta atpūtas kompleksā „Albatross”, kas atrodas 70 km no Rīgas, 30 km attālumā no kūrortpilsētas Jūrmalas, Ķesterciemā, Baltijas jūras krastā. Jūras klimats, smilšu pludmale ar slavenajām Baltijas kāpām, tīrais priežu meža gaiss, spēles dabā – tas viss rada bērna organismam veselīgu vidi.
 
Teritorija un infrastruktūra
Plaša un zaļa teritorija (10ha). Savulaik apzaļumošanas darbus šeit veicis Rīgas botāniskais dārzs, tādēļ te sastopami arī unikāli skuju un lapu koki. Atpūtas kompleksa teritorijā atrodas:
- vairāki divstāvu un trīsstāvu dzīvojamie korpusi, kuros vienlaikus iespējams uzņemt 624 viesus,
- divstāvu klubs, kurā atrodas liela aktu zāle (265 m2, lamināts) pasākumiem, diskotēkām, deju nodarbībām, spēļu zāle ar galda tenisa un novusa galdiem, ēdnīca un bufete-kiosks (tikai vasaras sezonā), kur iespējams iegādāties ūdeni, sulas, saldējumu, saldumus,
- slēgtais baseins (trīs 25 m celiņi, ūdens temperatūra 28 °C),
- zāle pasākumiem, deju nodarbībām (140 m2, lamināts),
- mazā zāle (112 m2, lamināts),
- klasītes pulciņiem, radošajām darbnīcām, grupu vietām,
- futbola, basketbola un volejbola laukumi,
- vingrošanas stieņi.
 
Izmitināšana
Bērni tiek izmitināti 1 vai 2 istabu numuros ar ērtībām (duša, WC, izlietne) pa 2, 3 vai 4 cilvēkiem istabiņā. 
Karstais un aukstais ūdens tiek nodrošināts visu diennakti. Mitrā uzkopšana katru dienu, gultas veļas maiņa – 1 reizi 7 – 10 dienās.
 
Ēdināšana
Ēdienreizes pēc sabalansētas ēdienkartes piecas reizes dienā (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas, otrās vakariņas) tiek gatavotas uz vietas atpūtas kompleksa ēdnīcā.
 
Programma
Dažādas tematiskās nometnes ar aktīvas un izzinošas atpūtas elementiem. Programma pamatā orientēta uz spēlēm un pasākumiem, bērnu saliedēšanu, jaunu talantu atklāšanu, kā arī draudzības un prieka pilnas atmosfēras radīšanu.
 
Pludmale
Apmēram 3 minūšu gājiena attālumā atrodas lieliska smilšu pludmale, kurā ir arī volejbola laukums. Lēzena ieeja jūrā, peldvieta norobežota ar bojām.
 
Medicīniskā aprūpe un drošība
Atpūtas kompleksa teritorijā atrodas medpunkts, tāpēc pirmo palīdzību nepieciešamības gadījumā iespējams sniegt uz vietas. Ir noslēgts līgums par dažādu pakalpojumu sniegšanu arī ar vietējo slimnīcu (15 km no nometnes).
Atpūtas kompleksa teritorija ir norobežota un tiek apsargāta, bērni visu laiku tiek uzraudzīti un iziet no atpūtas kompleksa teritorijas tikai grupās un pedagogu pavadībā. 
Peldēšanās baseinā un jūrā, kā arī spēles pludmalē notiek tikai audzinātāju un medmāsas uzraudzībā.
 
   
 
  
 
Atpūtas kompleksu "Albatross" pēc individuāla pieprasījuma iespējams īrēt arī dažādu pasākumu, nometņu utt. rīkošanai, jo kompleksā pieejamas gan zāles treniņiem, mēģinājumiem un pasākumiem,  gan telpas nodarbībām un meistarklasēm, sporta laukumi, baseins un ugunskura vietas.
 
Pieteikumiem un papildus informācija: +371 2450945 | info@baltictravelstudio.lv