Piedāvājumi ģimenēm

 
Baltic Travel Studio & Boutique piedāvā bērniem draudzīgus un vecāku apstiprinātus ceļojumus un ekskursijas Baltijā! 
 
Mūsu piedāvātie ceļojumi ģimenēm ir plānoti tik ilgi, lai "noturētu" bērnu uzmanību un aktivitātes, ka arī naktsmītnes ir pārdomātas tā, lai būtu piemērotas atpūtai ar ģimeni!
 
Baltic Travel Studio & Boutique piedāvājumi ģimenēm ir orientēti uz bērnu un jauniešu vēlmēm/vajadzībām, pārdomāti - lai aktivitātes, to atrašanās vieta un norises ilgums ir piemērotas visa vecuma interesēm, kā arī radītas ar mērķi sagādāt ģimenei prieku un vienlaicīgi mācīties!
 
Ceļo ar ģimeni un uzzini ko piedāvājam mēs, lai ceļotu kopā ar Baltic Travel Studio & Boutique: info@baltictravelstudio.lv!
 
ATPŪTA BĒRNIEM PIE JŪRAS 2018. gada VASARAS BRĪVLAIKĀ!!!
 
  
 
BĒRNU NOMETNE "ALBATROSS"
Nometnes adrese: Atpūtas komplekss "Albatross", Ķesterciems, Engures pagasts, Engures novads, Latvija, LV3114
 
Nometne, kur draudzībai nav robežas!
 
Bērnu un jauniešu atpūtas nometnē „Albatross” atpūšas un ar jauniem draugiem iepazīstas bērni no Eiropas Savienības, NVS un citām valstīm, jo mūsu mērķis ir apvienot bērnus, kuri mitinās dažādās pasaules valstīs. Pamatvalodas nometnē ir latviešu un krievu. Nometnē tiek uzņemti bērni no 7 līdz 17 gadu vecumam.
 
„Albatrosa” nometnes – tā ir lieliska iespēja brīvdienās bērniem atpūsties pie Baltijas jūras, uzzināt daudz interesantas un noderīgas lietas, atpūsties no skolas gaitām, kā arī pamācīties citas valodas. Daudzi no bērniem atgriežas „Albatrosā” katru gadu, un mēs ar prieku vērojam, kā viņi aug, un satiekamies jau kā seni draugi.
 
Atrašanās vieta
Bērnu un jauniešu atpūtas nometne «Albatross» tiek organizēta atpūtas kompleksā „Albatross”, kas atrodas 70 km no Rīgas, 30 km attālumā no kūrortpilsētas Jūrmalas, Ķesterciemā, Baltijas jūras krastā. Jūras klimats, smilšu pludmale ar slavenajām Baltijas kāpām, tīrais priežu meža gaiss, spēles dabā – tas viss rada bērna organismam veselīgu vidi.
 
Teritorija un infrastruktūra
Plaša un zaļa teritorija (10ha). Savulaik apzaļumošanas darbus šeit veicis Rīgas botāniskais dārzs, tādēļ te sastopami arī unikāli skuju un lapu koki. Atpūtas kompleksa teritorijā atrodas:
- vairāki divstāvu un trīsstāvu dzīvojamie korpusi, kuros vienlaikus iespējams uzņemt 624 viesus,
- divstāvu klubs, kurā atrodas liela aktu zāle (265 m2, lamināts) pasākumiem, diskotēkām, deju nodarbībām, spēļu zāle ar galda tenisa un novusa galdiem, ēdnīca un bufete-kiosks (tikai vasaras sezonā), kur iespējams iegādāties ūdeni, sulas, saldējumu, saldumus,
- slēgtais baseins (trīs 25 m celiņi, ūdens temperatūra 28 °C),
- zāle pasākumiem, deju nodarbībām (140 m2, lamināts),
- mazā zāle (112 m2, lamināts),
- klasītes pulciņiem, radošajām darbnīcām, grupu vietām,
- futbola, basketbola un volejbola laukumi,
- vingrošanas stieņi.
 
Izmitināšana
Bērni tiek izmitināti 1 vai 2 istabu numuros ar ērtībām (duša, WC, izlietne) pa 2, 3 vai 4 cilvēkiem istabiņā. 
Karstais un aukstais ūdens tiek nodrošināts visu diennakti. Mitrā uzkopšana katru dienu, gultas veļas maiņa – 1 reizi 7 – 10 dienās.
 
Ēdināšana
Ēdienreizes pēc sabalansētas ēdienkartes piecas reizes dienā (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas, otrās vakariņas) tiek gatavotas uz vietas atpūtas kompleksa ēdnīcā.
 
Programma
Dažādas tematiskās nometnes ar aktīvas un izzinošas atpūtas elementiem. Programma pamatā orientēta uz spēlēm un pasākumiem, bērnu saliedēšanu, jaunu talantu atklāšanu, kā arī draudzības un prieka pilnas atmosfēras radīšanu.
 
Pludmale
Apmēram 3 minūšu gājiena attālumā atrodas lieliska smilšu pludmale, kurā ir arī volejbola laukums. Lēzena ieeja jūrā, peldvieta norobežota ar bojām.
 
Medicīniskā aprūpe un drošība
Atpūtas kompleksa teritorijā atrodas medpunkts, tāpēc pirmo palīdzību nepieciešamības gadījumā iespējams sniegt uz vietas. Ir noslēgts līgums par dažādu pakalpojumu sniegšanu arī ar vietējo slimnīcu (15 km no nometnes).
Atpūtas kompleksa teritorija ir norobežota un tiek apsargāta, bērni visu laiku tiek uzraudzīti un iziet no atpūtas kompleksa teritorijas tikai grupās un pedagogu pavadībā. 
Peldēšanās baseinā un jūrā, kā arī spēles pludmalē notiek tikai audzinātāju un medmāsas uzraudzībā.
 
   
 
2018. GADA VASARAS MAIŅAS
 
1. maiņa
02.06 - 11.06.2018
ALBATROSS - PLEZNAS PA GAISU
CENA: 315 EIRO par personu
 
Piedzīvojumu nometne ar peldēšanas apmācību.
 
Nometnes mērķis: apgūt peldēšanas prasmes pamatelementus vai pilnveidot esošās peldēšanas prasmes; piedalīties sportiskās un jautrās aktivitātēs pie jūras; iepazīt jaunus draugus!
 
Nometnes laikā bērni un jaunieši divas reizes dienā apmeklēs slēgto baseinu, kur profesionāla trenera vadībā apgūs vai pilnveidos peldēšanas prasmes, maksimāli daudz pavadīs laiku aktīvās nodarbēs, spēlēs un rotaļās pie jūras un dabā, dosies pārgājienā gar jūru.
 
2. maiņa
11.06 - 20.06.2018
ALBATROSS - KOSMISKAIS CEĻOJUMS
CENA: 315 EIRO par personu
 
Atpūtas un kosmisko piedzīvojumu nometne.
 
Nometnes mērķis: dot iespēju bērniem iepazīt Kosmosa pasauli, planētas un zvaigznes, izdzīvojot katru dienu jaunos piedzīvojumos; attīstīt radošo iztēli un iepazīt jaunus draugus.
 
Nometnes laikā bērni un jaunieši mācīsies darboties komandā, taisot kosmosa kuģus, iepazīstot dažādas planētas, vērojot zvaigznes un baudot īstu kosmisko piedzīvojumu!
 
3. maiņa
20.06 - 28.06.2018
ALBATROSS - SPORTA AKADĒMIJA
CENA: 320 EIRO par personu
 
Piedzīvojumu un aktīvās atpūtas nometne.
 
Nometnes mērķis: rosināt bērnus un jauniešus veselīgi un interesanti pavadīt laiku sportiskā garā, mācīties darboties komandā, pilnveidot sportiskās prasmes.
 
Nometnes laikā bērni un jaunieši varēs izmēģināt savas spējas dažādos sporta veidos, piemēram, futbolā, basketbolā, volejbolā, peldēšanā! Neiztiks arī bez jautrām stafetēm, piedzīvojumiem un pārsteigumiem! Svinēsim arī Līgo svētkus pēc labākajām tradīcijām!
 
4. maiņa
29.06 - 07.07.2018
ALBATROSS - ATPAKAĻ NĀKOTNĒ
CENA: 320 EIRO par personu
 
Atpūtas un izglītojošo brīnumu nometne.
 
Nometnes mērķis: mācīties darboties komandā, iepazīt jaunas un interesantas lietas, pilnveidot sevi.
 
Nometnes laikā bērniem un jauniešiem būs iespēja uzzināt ko jaunu un interesantu ne tikai par dažādām tehnoloģiskajām lietām, bet arī izzināt un pilnveidot sevi.
 
5. maiņa
22.07 - 31.07.2018
ALBATROSS - X PLANĒTA
CENA: 360 EIRO par personu
 
Atpūtas un piedzīvojumu nometne īstiem supervaroņiem!
 
Nometnes mērķis: attīstīt nometnes dalībnieku talantus un radošās prasmes; pilnveidot nometnes dalībnieku sadarbības prasmes; mācīties darboties komandā.
 
Nometnes laikā bērni un jaunieši iepazīs un dzīvos īstā komiksu, supervaroņu, kino un videospēļu pasaulē, pie tam praktiski neizmantojot modernās tehnoloģijas, varēs piedalīties "cosplay" konkursā, kā arī dažādos citos konkursos.
 
6. maiņa
01.08 - 10.08.2018
ALBATROSS - KAMERA, MOTORS, AIZIET!
CENA: 360 EIRO par personu
 
Kino un dzīves stila nometne.
 
Nometnes mērķis: iepazīt aizraujošo kino pasauli; attīstīt radošās spējas; pilnveidot sadarbības prasmes.
 
Nometnes laikā dalībnieki uzzinās, kā top kino, rakstīs paši scenārijus un uzņems īsfilmas, uzzinās, kā veidot labāko grimu, iepazīsies ar stila un modes pasauli (jo īstām kino zvaigznēm arī tā nav sveša!), un piedzīvos vēl daudz citas aizraujošas lietas!
 
7. maiņa
11.08 - 20.08.2018
ALBATROSS - APKĀRT PASAULEI
CENA: 360 EIRO par personu
 
Atpūtas un piedzīvojumu nometne tiem, kas gatavi apceļot pasauli!
 
Nometnes mērķis: iedvesmot un motivēt ikvienu nometnes dalībnieku izzināt pasauli, iepazīt citas valstis un kultūras, mācīties darboties komandā.
 
Nometnes laikā bērni un jaunieši katru dienu izdzīvos citas pasaules valstī, uzzinās daudz interesanta par tās kultūru un tradīcijām, svētkiem un spēlēm.
 
8. maiņa
20.08 - 29.08.2018
ALBATROSS - STIHIJU PAVĒLNIEKI
CENA: 315 EIRO par personu
 
Atpūtas un piedzīvojumu nometne.
 
Nometnes mērķis: iepazīstināt bērnus ar stihijām, attīstīt radošās spējas, mācīties darboties komandā un pilnveidot sadarbības prasmes, vienlaikus baudot piedzīvojumu.
 
Nometnes laikā dalībnieki iepazīs četras dabas stihijas: zemi, gaisu, ūdeni, uguni spēlēs un aktīvās nodarbēs!
 
*Cenas norādītas EUR par personu par maiņu.
 
Cenā iekļauts:
- Izmitināšana 1 - 2 istabu numuros ar ērtībām (istabā 3 - 4 personas);
- Ēdināšana 5x dienā (brokastis, pusdienas, launags, vakariņas, vēlās vakariņas);
- Programma un tajā iekļautās meistarklases un pasākumi;
- Baseina apmeklējums;
- Medmāsa un teritorijas apsardze.
 
Par papildus maksu:
- Transfērs Rīga – nometne - Rīga (7 EUR vienā virzienā).
 
  
 
Atpūtas kompleksu "Albatross" pēc individuāla pieprasījuma iespējams īrēt arī dažādu pasākumu, nometņu utt. rīkošanai, jo kompleksā pieejamas gan zāles treniņiem, mēģinājumiem un pasākumiem,  gan telpas nodarbībām un meistarklasēm, sporta laukumi, baseins un ugunskura vietas.
 
Pieteikumiem un papildus informācija: +371 2450945 | info@baltictravelstudio.lv