Par mums

 

Mēs esam radošās mājas "Latvietes pūrs" loģisks turpinājums un papildinājums. Kas ir "Latvietes pūrs"? Radošā māja  "Latvietes pūrs" savā būtībā ir izglītības iestāde, kurā ikviens interesants var iegūt jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas dažādos rokdarbu veidos, lai pats ar savām rokām spētu darināt sev un saviem mīļajiem gan tautas tērpu, gan jebkuru citu pašdarinātu lietu, kur nepieciešamas rokdarbnieku prasmes.

 

Ko darām mēs? Mēs specializējamies ar lietišķās mākslas, tostarp - tekstila un amatniecības nozaru saistītu mācību un pieredzes apmaiņas braucienu organizēšanā visā pasaulē, lai radošās mājas "Latvietes pūrs" un - ne tikai - dalībniekiem - būtu iespēja izzināt citu valstu tradicionālās amatu un lietišķās mākslas, bet īpaši koncentrējamies uz vietējo tradīciju, amatu mākslu un kultūras piedāvājuma atpsoguļošanu Baltijas valstīs - tās viesiem!

 

Mūsu ceļojumu veidošanas pamatprincipi ir klasiskas vērtības ar izmeklētiem, neparastiem un unikāliem risinājumiem!

 

Mēs ticam savas planētas Zeme skaistumam un esam pārliecināti par tās skaistumu un iespējām, ko tā devusi ceļojumu piedāvājumu veidošanai!

 

Mūsu klients ir vienīgais, unikālais un neatkārtojamais, tāpat kā viņa vēlmes un vajadzības!

 

Esam pieejami un atvērti ceļotājiem, kas ceļo kā individuāli, tā grupās – jebšu visiem tiem, kas ceļo ar stilu vai meklē ceļojumus ar stilu!

 

Ceļojumu meistarošana iespējams ir vienīgā lieta, kas mums padodas vislabāk! Mūsu meistari ir ar ilggadēju pieredzi ceļojumu pasaulē! Tie piedalās visos procesos, pamēģina pirms piedāvā un rekomendē tikai to, ko paši izmēģinājuši un pašiem paticis. Tie izpēta, pārbauda, izstrādā un pārliecinās vai piedāvātais produkts Jūs ir apmierinājis pēc tā lietošanas!